Bayi Toplantımızı Gerçekleştirdik.

Bayi Toplantımızı Gerçekleştirdik.
Altınbaşak ailesi olarak Alanya'da tüm bölgelerdeki bayilerimizin katılımıyla, ürün tanıtım ve teknik bilgilerin paylaşıldığı bayi toplantımızı gerçekleştirdik. Konusunda uzman çalışanlarımız tarafından ürünlerimizin hangi işlemler kullanılarak ve ne tür süreçlerden geçerek üretildiğinin bilgileri verildi. Altınbaşak ürünlerinin kaliteli ve sağlıklı olmasını sağlayan özel üretim aşamaları ve teknik bilgileri paylaşıldı.

Eko-Teks 100 ile Sağlıklı Ürünler

Eko-Teks 100 ile Sağlıklı Ürünler
Türkiye, son yıllarda yoğun olarak gıda güvenliğini tartışırken, bir başka büyük tehlike sessiz sedasız sağlığımızı tehdit ediyor. Tekstil ürünlerinde kullanılan kanserojen etkili boya ve kimyasallar, ter yoluyla vücuda nüfuz ediyor ve en az gıda maddelerindeki kimyasallar kadar sağlığımızı tehdit ediyor.

Altınbaşak Gevşeme Takımları

Altınbaşak Gevşeme Takımları
Altınbaşak Gevşeme Takımları Altınbaşak Gevşeme Takımları Yumuşacık penye çarşafı yatakta dönme yapmıyor, kaymıyor ve ütü istemiyor. Üstelik antistress özellikli, nemlendirici ve rahatlatıcı aloe vera etkili..

Altınbaşak'tan bir yenilik daha: Uyku Sepeti

Altınbaşak'tan bir yenilik daha: Uyku Sepeti
Altınbaşak'tan bir yenilik daha: Uyku Sepeti Yorgan, Nevresim Takımı, Yastık Kılıfı ve Fitted Çarşaf uyku sepetinde.. Rejenere elyaf ve endüstriyel atık içermeyen, alerji yapmayan, birinci kalite saf slikondan yapılmış YORGAN. %100 Pamuktan oluşan Eko-Teks 100 sertifikalı NEVRESIM TAKIMI VE YASTIK. Esneyerek İstenilen ebatlara ulaşabilen kayma yapmayan ve ütü istemeyen yumuşacık PENYE ÇARŞAF